Elvis Bajric

projectmanager Industriële Automatisering/WoTS
e.bajric@fhi.nl

Mariska Barrote Mondria

projectmanager Industrial Processing
mariska@fhi.nl

Marina van den Berg

directiesecretariaat/HRM
m.van.den.berg@fhi.nl

Marc Berkouwer

projectmanager Beurzen & Relatiebeheer
m.berkouwer@fhi.nl

Ronald ten Boden

verenigingsmanager PI Nederland
r.ten.boden@fhi.nl

Linda Bos-Dekker

manager communicatie & beurzen/lid managementteam
l.bos@fhi.nl

Susanne van Boxtel

projectmanager MinacNed
s.van.boxtel@fhi.nl

Willem Jan Davelaar

projectmanager Industriële Automatisering
w.davelaar@fhi.nl

Wendy Debets

branchemanager Laboratorium Technologie/lid managementteam
w.debets@fhi.nl

Wasila El-Khattabi

projectmanager Industriële Elektronica
w.el.khattabi@fhi.nl

Kees Groeneveld

senior adviseur/lid managementteam
groeneveld@fhi.nl

Linda Huber-van Essen

brancheassistent Medische Technologie
l.huber@fhi.nl

Dennis de Jong

medewerker financiële- en ledenadministratie
d.de.jong@fhi.nl

Luc Knaven

branchemanager Medische Technologie/lid managementteam
l.knaven@fhi.nl

Petra Kortenoeven

projectmanager Industriële Automatisering
p.kortenoeven@fhi.nl

Andreas Meijer

manager juridische dienstverlening en federatieve projecten/
lid managementteam
a.meijer@fhi.nl

Bente Meijer

projectmedewerker Stichting RTA en federatieve diensten
b.meijer@fhi.nl

Tim Middeldorp

projectmanager FHI
t.middeldorp@fhi.nl

Marvin Monrooij

projectmanager Industriële Elektronica
m.monrooij@fhi.nl

Juliëtte Nagar

projectmanager Industriële Elektronica
j.nagar@fhi.nl

Tugce Ozyurt

projectmanager Gebouw Automatisering
t.ozyurt@fhi.nl

Paul Petersen

directeur/voorzitter managementteam
p.petersen@fhi.nl

Bertram Poort

systeembeheerder/webmaster
b.poort@fhi.nl

Shirley van Schaarenburg

receptie/facilitaire diensten
s.van.schaarenburg@fhi.nl

Loes Smit

receptie/facilitaire diensten
l.smit@fhi.nl

Rachel van den Tweel-Jonkman

projectmedewerker Laboratorium Technologie
r.van.den.tweel@fhi.nl

Aminash Surajbali

Projectmanager FHI Digitaal
a.surajbali@fhi.nl

Michel Zalm

financial controller/lid managementteam
m.zalm@fhi.nl